i mirëpritur

Rreth nesh

Nanjing Junli Teknologjia Co, Ltd, u themelua në vitin 2013 me një kapital të regjistruar prej 20 milionë juan, dhe është e vendosur në Jiangsu ekonomik, tregti, shkencë dhe arsim Park, Nr 104 Guanghua Road, Nanjing City, Jiangsu Province në Kinë. Kompania kushtuar veten në prodhimin e produkteve zbutëse përmbytjeve. Dhe me vite të R & D në produktet e mbrojtjes nga vërshimet, ne kemi zhvilluar me sukses pengesë automatike nga përmbytjet e cila është vlerësuar shumë nga përdoruesit. pengesë automatike përmbytja aplikuar dizajn modular dhe përmbytje të mbrojtjes mund të hydrodynamically.

hetim