добредојден

за нас

Нанџинг Junli технологија копродукции, Ltd е основана во 2013 година со регистриран капитал од 20 милиони јуани, а се наоѓа во Jiangsu економски, трговија, образование и наука парк, бр 104 Guanghua Road, Нанџинг Сити, Jiangsu провинција во Кина. Компанијата се посветени на производство на производи за ублажување потопот. И со години на R & D во поплави одбрана производи, ние успешно го разви автоматски бариера поплави што е многу пофален од страна на корисниците. автоматски бариера потопот применуваат модуларен дизајн и може да се заштита од поплави hydrodynamically.

истрага